Aurum masážny salón

Liftingová masáž

Fasciálny lifting

What is hydro therapy?

Fascia – biela vrstva spojivového tkaniva. Keď si predstavíme čistenie surového mäsa od rôznych bielych blán na povrchu, tak tieto blany sú fascie. Fascia pevne drží so svalom či orgánom pohromade, vyzerá ako pavučina, je elastická a niekedy lepivá.

Na niektorých miestach môže byť tenká a priesvitná, a na iných pevná a hrubá. Kontinuálne v celom tele nie je tkanivo, ktoré by nebolo obklopené fasciou. Koža je spojená s povrchovou fasciou, svaly hlbokou fasciou a orgány tzv. viscerálnou fasciou.

fascialny_lifting

What is hydro therapy?

Mozog a jeho mozgové obaly majú vlastný fasciálny obal. Cez všetky tieto štruktúry prechádzajú krvné a lymfatické cievy a nervy.

Všetky obaly v tele, tvoria súvislú sieť veľkého obalu, povrchovej, fasciálnej vrstvy priamo pod kožou. Táto vrstva spojuje celé naše telo, od malíčka až k hlave, mozgu. Fascia nielen spojuje, ale tiež oddeľuje a ochraňuje všetky funkčné jednotky nášho tela.

What is hydro therapy?

V priebehu života sa fascie skracujú a vysýchajú. Aby k tomuto procesu skracovania a vysýchania nedošlo, je potrebné mať pestrý jedálniček, dodržiavať pitný režim, mať kvalitný spánok a fascie naťahovať.

Iba pohybom a cvičením nedokážeme fascie natiahnuť na ich pôvodnú fyziologickú dĺžku daného jedinca. Aby sme väzivám, fasciám vrátili pôvodnú dĺžku , elasticitu, či už na tvári alebo na tele, je potrebné použiť hmat – masážne techniky.

What is hydro therapy?

Gravitácia ťahá našu kožu smerom k centru a nadol. Fasciu je potrebné uvoľniť, v opačnom prípade vrásky na tvári ostanú a začnú sa prehlbovať. Fascia a môže byť obmedzená opakovanými pohybmi tváre, chirurgickými zákrokmi, jazvami, injekciami, implantátmi, výplňami a inými zákrokmi na tvári.

What types of hydro therapy?

Iba poctivá práca masážnymi technikami a ich kombináciami dokáže neinvazívne , v súlade s prírodou a fyziologickými pochodmi v tele ozdraviť, oživiť a omladiť náš najväčší orgán tela , ktorým je koža.

What is hydro therapy?

Pravidelné masáže uvoľňujú jemné tkanivá. Mnohokrát sa pri masáži stretneme s bolesťou. Je to znak toho, že niečo nie je v poriadku. Vo svale máme tzv. zatvrdlinky, lymfa stagnuje a to znamená, že v tele, a na tvári nie je plynulý prietok všetkých tekutín, ktoré v našom systéme prúdia. Táto bolesť je vlastne uvoľňujúca terapia jemného tkaniva. Je potrebné ju vydržať, pretože len cez ňu je možné navrátiť zdravé svalové napätie vo svaloch.

Reliéfny lifting tváre

reliefny_lifting_tvare

What is hydro therapy?

Naša tvár je dôležitým aspektom identity každého človeka. Odzrkadľuje nám to, čo sa deje vo vnútri tela, v našej mysli, taktiež nám dáva zrkadlo našej emocionality, to ako sa cítime psychicky a fyzicky.

Časom a skúsenosťami spoznávame, hodnotíme a skúmame znaky na našich tvárach a výrazy, ktoré robíme. Od 25. roku nášho života začínajú naše bunky stárnuť, strácame celistvosť a tvar našej tváre, v dôsledku čoho začíname vidieť rednutie a poruchy štruktúry – rozpad čeľustí a krku so stratou objemu v častiach tváre.

What is hydro therapy?

Plastické zobrazenie na ploche t.j. plasticita = tvárnosť povrchu. Pomocou tejto techniky to znamená, že môžeme tvarovať, modelovať tvár podľa existujúcich dispozícií daného klienta. Tvár môžme modelovať až k ideálnym parametrom. Pri tejto masáži modelujeme tvár bez skalpela, a bez invazívnych metód.

Tvárová jóga vytvára nové tenzie, napätia mimických svalov a tie sa ešte viac skracujú, čím vytvárajú vrásky, vyschínajú fascie a ničí sa podkožný tuk, ktorý je podkladom pre mladistvý vzhľad tváre.

Máte záujem o túto masáž?